Укр
Рус








Код товару: AR_2998726
PocketBook анонсує надзвичайно зручний, компактний і легкий 6-дюймовий рідер PocketBook Verse, що має все необхідне для комфортного читання. Новий PocketBook Verse оснащений безпечним для очей сенсорним екраном E Ink Carta™, має адаптивне підсвічування SMARTlight і слот для карт пам’яті microSD, а також підтримує PocketBook Cloud.
Рідер поєднує елегантний та лаконічний дизайн із привабливими кольорами Bright Blue або Mist Grey.
Безпечний для очей, як друкована сторінкаPocketBook Verse — ідеальний компаньйон для завзятих читачів. Завдяки 6-дюймовому сенсорному HD екрану E Ink Carta™ читати зручно та приємно. Високоякісний дисплей дарує комфорт, максимально подібний до читання з паперу, забезпечуючи години читання без напруги очей чи втрати концентрації. Попрощайтеся з відблисками на яскравому сонячному світлі, адже E Ink дисплей рідера дозволяє читати будь-де та будь-коли. Його ідеальна чіткість і читабельність немов оживляють кожне слово на сторінці.
Більше свободи з адаптивним SMARTlightВідчуйте неперевершений комфорт читання з PocketBook Verse, створеним, щоб бути під рукою і вдень і вночі. Завдяки технології SMARTlight, користувачі можуть адаптувати параметри дисплея до будь-яких умов освітлення, регулюючи яскравість та колірну температуру екрана. Тепер ви можете легко налаштувати колірний тон сторінки, не відриваючись від читання – просто проведіть пальцем уздовж краю дисплея. Ви також можете зберегти бажані шаблони налаштувань екрана та активувати їх пізніше, щоб насолоджуватися персоналізованим читанням у будь-який час.
Читання без обмежень з підтримкою 25 форматівPocketBook Verse підтримує 25 книжкових і графічних форматів, включаючи ACSM, AZW, CBZ, DJVU, DOC, EPUB, FB2, PDF, TXT, JPEG і PNG, тому більше не потрібно конвертувати ваші файли. З PocketBook читачі зможуть забути про проблему конвертації файлів і заощадять свій дорогоцінний час. А завдяки підтримці Adobe DRM, рідер дозволяє користуватись сервісами онлайн-бібліотек. Позичати книги онлайн ще ніколи не було так просто!
Слот для карти пам'яті й місяць читання на одному зарядіЗ PocketBook Verse у вас ніколи не вичерпаються варіанти читання. Пристрій має 8 ГБ вбудованої пам’яті, що забезпечує достатньо місця для зберігання кількох тисяч книг у вашому рідері. Verse також має слот для карти пам’яті до 128 ГБ, що дозволяє розширити вашу віртуальну бібліотеку до 60 тисяч електронних книг, залежно від формату та якості кожного завантаженого файлу. Рідер також відрізняється енергоефективністю: один повний заряд забезпечує до місяця активного читання.
Чудове поєднання комфорту та стилюPocketBook Verse — компактний пристрій, що важить лише 182 г і легко поміщається у наплічнику чи сумочці. Завдяки ідеальному поєднанню механічних кнопок керування та сенсорного екрана, рідер забезпечує просту навігацію та комфортний досвід читання. Створений, щоб вражати, Verse може похизуватись елегантним і лаконічним зовнішнім виглядом, який доповнить будь-який стиль. Його мінімалістичний дизайн і привабливі кольори Bright Blue чи Mist Grey зможуть додати нотку витонченості вашому щоденному читанню.
Більше можливостей з безкоштовними словниками та хмарними сервісамиЗавдяки вбудованому Wi-Fi, PocketBook Verse пропонує швидкий доступ до онлайн-книгарень, дозволяючи вам легко шукати та купувати книги з різних джерел. Управляйте вашою бібліотекою та синхронізуйте файли між декількома пристроями за допомогою PocketBook Cloud, використовуйте Dropbox для швидкого переміщення електронних книг прямо на ваш пристрій.
Користувачі також можуть насолоджуватися зручністю 11 попередньо завантажених словників і відкрити для себе додаткові 42 мовні комбінації, доступні для безкоштовного завантаження. Незалежно від того, вивчаєте ви нову мову чи покращуєте свої мовні навички, PocketBook Verse стане ідеальним компаньйоном для завзятих читачів і поліглотів.
PocketBook Verse – новий розділ комфортного електронного читання.
| Клас електронної книги | Папероподібний екран, Сенсорний екран, Компактні, Чорно-білий |
| Розмір екрану | 6", 1024х758, сенсорний |
| Тип екрану | E Ink Carta |
| Об'ем оперативної пам'яті | 512 Мб |
| Слот розширення пам'яті | Нема, MicroSD (до 128Gb) |
| Об'ем вбудованої пам'яті | 8 Gb |
| Мультімедія | Словник, Перегляд фотографій, Браузер, Wi-Fi |
| Інтерфейси і підключення | USB Type C |
| Безпроводні підключення | Wi-Fi |
| Формати, які підтримуються | TIFF, TXT, BMP, CBZ, CHM, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, FB2, HTML, JPEG, HTM, MOBI, CBR, FB2.ZIP, PDF (DRM), ACSM, RTF, EPUB(DRM), EPUB DRM, EPUB, PDF DRM, PDF, FB2, FB2.ZIP, TXT, DJVU, HTM, HTML, DOC, DOCX, RTF, CHM, TCR, PRC (MOB, PDB, PNG, PRC |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Акумулятор | Li-Ion, 1500 мАч, Li-Pol, 1000 mAh |
| Вага | 170 грам |
| Операційна система | Linux 3.10.65 |
| Процесор | 2 x 1 ГГц |
| Розмір | 156 х 108 х 7.6 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 729 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00