Укр
Рус

Код товару: AR_3024747
Широка еластична еспандер-стрічка використовується для різноманітності в заняттях йогою, пілатесом і фітнесом. За допомогою стрічки можна зміцнити м'язи рук, грудей, спини, ніг, але при цьому не перекачати їх. Фізичні заняття зі стрічкою не збільшують м'язи в обсязі, але дозволяють зробити фігуру підтягнутою і витонченою.
| Тип | джгут |
| Вид | стрічкові |
| Застосування | для м'язів спини, м'язи рук, для м'язів ніг, для м'язів передпліччя, для м'язів сідниць, для м'язів стегон |
| Матеріал | термопластична гума (TPR) |
| Колір | блакитний |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 1200 мм |
| Кількість пружин / джгутів | 1 шт |
| Мінімальне навантаження | 6.8 кг |
| Максимальне навантаження | 8.2 кг |
| Навантаження / опір | 6.8 - 8.2 кг |
| Тип навантаження | гума |
| Товщина | 0.05 см |
| Ширина | 150 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
214 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00