Hub адаптер Hoco Easy safe Type-C 7 in 1 мulti-function converter HB43 PD 100W/HDMI/SD 2USB/1Type-C - фото 1
Hub адаптер Hoco Easy safe Type-C 7 in 1 мulti-function converter HB43 PD 100W/HDMI/SD 2USB/1Type-C - фото 2
Hub адаптер Hoco Easy safe Type-C 7 in 1 мulti-function converter HB43 PD 100W/HDMI/SD 2USB/1Type-C
Код товару: AA_2154699
Акція
До кінця акції 140 днів
Про товар
Бренд: Hoco
Колір: чорний
Потужність (W): 100W
Сила струму (а): 5A