Укр
Рус

Код товару: AR_3022844
Історія компанії Silverlit почалася в 1977 році. Відтоді компанія динамічно розвивається і втілює в реальність те, що зовсім недавно було всього лише мрією.
В 1994 році першими з усіх азіатських виробників іграшки отримали сертифікат ISO про повну відповідність міжнародним стандартам.
Пропонуємо Вам познайомитися з лінійкою унікальних роботів від Silverlit і оцінити розуміння, й увагу, з якими компанія ставиться до своїх маленьким споживачам!
Робозавр "BIOPOD CYBERPUNK INMOTION"
• Рухається і ходить.
• При одному натиску на кнопку робозавр видає
рев та хитає головою.
• Необхідно зібрати з 23 деталей.
• Рухомий хвіст та суглоби.
• Керується жестами.
• Світлодіодні очі
• Звукові ефекти
• Розмір упаковки 17*20*11см
• В комплекті 1 робозавр (складається с 23
деталей), 2 батарейки 1,5V ААА, стікери
• Open box
• Від 5 років
| Тип іграшки | робот |
| Вікова група | від 5 років |
| Колір | білий, сірий, зелений |
| Країна виробник | Китай |
| Додатково | підсвічується, зі звуковими ефектами |
| Живлення | 2 х 1.5V AAA |
| Матеріал | пластик |
| Розмір іграшки | 23 см |
| Розмір упаковки | 20 х 17 х 11 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
843 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00