Укр
Рус

Код товару: AR_3015682
Корпусна 5-мегапіксельна мультиформатна HDCVI відеокамера DH-HAC-HFW1500DP з вбудованим мікрофоном та потужною ІЧ підсвіткою серії Lite від виробника Dahua — чудовий вибір для рішень малого та середнього бізнесу. З її допомогою можна організувати відеоспостереження за територією підприємств, торгових установ, приватних будинків, де потрібні як високонадійне спостереження, так і гнучкість конструкції. Підтримка всіх форматів CVI/TVI/AHD/CVBS робить її універсальним рішенням.
Камера виготовлена у форм-факторі Bullet, корпус у пластиковому виготовленні, а передня кришка з металу. Зовнішні інтерфейси представлені у формі кіски з двома роз'ємами типу мама: живлення DC 12В, інтерфейс BNC для приєднання коаксіального кабелю.
Говорячи про основні характеристики, можна зазначити, що камера обладнана сенсором із роздільною здатністю 5 МП (2592 х 1944px), фіксованим об'єктивом із фокусною відстанню 6 мм і кутом огляду по горизонталі 57°, інтегрованим мікрофоном, режимом день/ніч із дальністю ІЧ-підсвітки до 80 метрів, функціями покращення якості зображення 2D-DNR, AGC, BLC, HLC, дзеркалювання.
Камера підтримує роботу з різними роздільними здатностями 5 МП (2592 х 1944px) із частотою 25 кадрів/с, 4 МП (2560 х 1440px) із частотою 25 кадрів/с та CVBS 960H (960 x 576px).
З переваг — можливість модернізації наявного відеоспостереження до 5 МП із простотою повторного використання наявної коаксіальної інфраструктури. Експлуатація за температур від -40 °C до +60 °C, ступінь захисту відповідає стандарту IP67, низьке енергоспоживання, зручне регулювання у 3 площинах і наявність OSD-меню керування, сучасний дизайн і бюджетна ціна.
Передавання 4 типів сигналів через один кабель
Технологія HDCVI підтримує передавання 4 типів сигналів через один коаксіальний кабель, а саме відеосигнал, аудіосигнал*, дані та живлення. Двоскероване передавання сигналів дає змогу HDCVI-камерам взаємодіяти з HCVR/XVR, наприклад, для передавання тривожних сигналів і ПТУ-команд. Крім того, підтримка технології PoC робить систему гнучкішою з погляду проєктування.
* Аудіовхід реалізований не на всіх HDCVI-відеокамерах.
Передавання даних на дальні дистанції
Технологія HDCVI забезпечує передавання даних на великі дистанції в режимі реального часу. Для роздільної здатності 1080P максимальна дистанція становить 800 м, для 720P — 1200 м. Для UTP* кабелю, максимальна дистанція 300 м і 450 м для 1080р і 720р відповідно.
* Результати підтверджені тестуванням у лабораторіях компанії Dahua Technology.
Простота
Технологія HDCVI зберегла всі переваги традиційного аналогового відеоспостереження й у такий спосіб являє собою чудовий вибір у сегменті безпеки. Рішення в HDCVI можуть використовувати вже наявну кабельну інфраструктуру, так само неабияк знижує витрати на монтаж.
Розумна інфрачервона підсвітка
Камера розроблена з мікрокристалічною світлодіодною ІЧ-підсвіткою для отримання найкращої якості зображення за поганого освітлення, навіть у нічну пору. Smart IR — це технологія, що забезпечує яскравість і рівномірність Ч/Б зображення за слабкого освітлення. Унікальна Smart IR від Дахуа активно регулює інтенсивність інфрачервоних світлодіодних камер з огляду на відстань об'єкта та не дає змогу ІЧ-індикаторам викривити зображення, якщо об'єкт наближається до камери.
Мультиформатність
Камера підтримує всі актуальні стандарти відеоспостереження на сьогодні: HDCVI, AHD, HDTVI та CVBS. Перемикання стандартів здійснюється за допомогою OSD-меню відеореєстратора або через контролер PFM820. Ця особливість дає змогу використовувати відеокамери з реєстраторами інших виробників.
Мультимовне OSD
OSD-меню дає змогу налаштувати основні параметри та функції камери, так само дає змогу підлаштувати рішення під необхідні завдання. OSD-меню містить можливість регулювання параметрів, як-от: компенсація засвічення, режим день/ніч, баланс білого, маски конфіденційності та детектор руху. Відеокамера підтримує 11 мов для ОСД-меню: китайська, англійська, французька, німецька, іспанська, португальська, італійська, японська, корейська, російська та польська.
Захист
видатна надійність камери неперевершена завдяки її міцній конструкції. Камера захищена від води та пилу за рейтингом IP67, що робить її придатною для внутрішніх або зовнішніх умов. З діапазоном робочих температур від -40 °C до +60 °C (-40 °F до +140 °F) камера розрахована на найбільш екстремальні температури. Підтримуючи ± 30% допуску до вхідної напруги, ця камера підходить навіть для неймовірно нестабільних умов живлення. Її 4 кв ступінь грозозахисту надійно захищає камеру та її структуру від впливу блискавки.
| Тип камери | аналогова |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Стандарт відеосигналу | HD-CVI, HD-TVI (Turbo HD), CVBS, AHD |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 5 Мп (2880 x 1620) |
| Розмір матриці | 1/2.7" |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 6 мм |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Клас захищеності | IP67 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | розпізнавання об'єкту, виявлення руху, спостереження за об'єктом, виявлення об'єкта, ідентифікація об'єкта |
| Вага | 590 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 91 мм |
| Глибина | 242 мм |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | DWDR, BLC, HLC |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 30° |
| Кут огляду по горизонталі | 57° |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | метал |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 6 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 6 мм |
| Ширина | 91 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 094 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00