Укр
Рус

Код товару: AR_3015712
IP-камера, купольні, дротові, 4 Мп (2688 x 1520), 1/3“, 2.8 - 12 мм, інфрачервоне, Колір - білий
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | купольні |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 4 Мп (2688 x 1520) |
| Розмір матриці | 1/3“ |
| Об'єктив | варіофокал (зум) |
| Фокусна відстань | 2.8 - 12 мм |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Особливості | підтримка PoE, підтримка карт пам'яті |
| Клас захищеності | IP67 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | розпізнавання об'єкту, виявлення руху, спостереження за об'єктом, виявлення об'єкта, ідентифікація об'єкта |
| Вага | 690 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 122 мм |
| Глибина | 108 мм |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | WDR, BLC, HLC |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR, ROI |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 55°-18° |
| Кут огляду по горизонталі | 98°-31° |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | метал |
| Підтримка мережевих протоколів | NTP, ARP, IGMP, SMTP, FTP, UPnP, ONVIF, 802.1X, QoS, RTCP, Multicast, SFTP, RTMP, ICMP, HTTP, PPPoE, IPv6, TCP, UDP, HTTPS, DHCP, RTP, RTSP, IPv4, DNS, DDNS |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 12 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 588 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00