Укр
Рус

Код товару: AR_3015738
аналогова, корпусні (bullet), дротові, 2 Мп (1920 x 1080), 1/1.8”, 2.8 - 12 мм, видиме світло (LED), Колір - білий
| Тип камери | аналогова |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Стандарт відеосигналу | HD-TVI (Turbo HD) |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Розмір матриці | 1/1.8” |
| Об'єктив | варіофокал (зум) |
| Фокусна відстань | 2.8 - 12 мм |
| Тип підсвічування | видиме світло (LED) |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Клас захищеності | IP68 |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1000 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 237 мм |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | WDR, BLC, HLC |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR, шумозаглушення 2D DNR |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 48.4°-19° |
| Кут огляду по горизонталі | 92.3°-34.2° |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | метал |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 12 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 859 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00