Укр
Рус

Код товару: AR_3015720
IP-камера, купольні, Розміщення - на вулиці, дротові, 8 Мп (3840 x 2160), 1/2.8", інфрачервоне, Колір - білий
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | купольні |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 8 Мп (3840 x 2160) |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Об'єктив | варіофокал (зум) |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Особливості | підтримка карт пам'яті, підтримка PoE, вбудований мікрофон, вбудований динамік зворотного зв'язку |
| Клас захищеності | IK10, IP67 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | виявлення руху, виявлення транспортних засобів |
| Вага | 751 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 98 мм |
| Глибина | 133 мм |
| Діапазон робочих температур | -10°С ~ +55°С |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 55°-17° |
| Кут огляду по горизонталі | 100°-31° |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | метал |
| Підтримка мережевих протоколів | TCP/IP, UDP, HTTPS, DHCP, RTSP, IPv4, DNS, DDNS, NTP, SMTP, FTP, UPnP, ONVIF, SSL, RTMP |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 2.7 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 13.5 мм |
| Ширина | 133 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 792 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00