Укр
Рус

Код товару: AR_3015726
IP-камера, PTZ, Розміщення - на вулиці, дротові, 8 Мп (3840 x 2160), 1/3“, 1/2.8", інфрачервоне, Колір - білий
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | PTZ |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 8 Мп (3840 x 2160) |
| Розмір матриці | 1/3“, 1/2.8" |
| Об'єктив | фіксований |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Особливості | підтримка карт пам'яті, підтримка PoE, вбудований мікрофон, вбудований динамік зворотного зв'язку |
| Клас захищеності | IP65 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | перетин лінії, виявлення вторгнення, виявлення руху, виявлення транспортних засобів |
| Вага | 1210 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 228 мм |
| Глибина | 147 мм |
| Діапазон робочих температур | -10°С ~ +55°С |
| Додаткові функції | режим "день/ніч" |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 60°-21° |
| Кут огляду по горизонталі | 104°-38° |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Підтримка мережевих протоколів | TCP/IP, HTTP, UDP, HTTPS, DHCP, RTSP, IPv4, DNS, DDNS, NTP, SMTP, FTP, UPnP, SSL, RTMP |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм, 8 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 2.8 мм, 8 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
10 502 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00