Укр
Рус

Код товару: AR_3015729
IP-камера, 3 Мп (2304 x 1296), 1/3"
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | кубічні |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 3 Мп (2304 x 1296) |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Об'єктив | фіксований |
| Тип підсвічування | комбіноване (ІЧ + LED) |
| Дальність підсвічування | 12 м |
| Особливості | вбудований мікрофон, вбудований динамік зворотного зв'язку, підтримка карт пам'яті |
| Клас захищеності | IP65 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | виявлення звуку, виявлення руху |
| Вага | 90 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 92 мм |
| Глибина | 61 мм |
| Діапазон робочих температур | -20°С ~ +45°С, від -20°С до +45°С |
| Динамічний діапазон | WDR |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR, система сповіщення, Amazon Alexa, Google Assistant, 128 біт AES шифрування SSL/TLS, гучність сирени – 88 дБ, Samsung SmartThings, 3D DNR, підтримка WDR, пряма трансляція |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 52° |
| Кут огляду по горизонталі | 97° |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Підтримка мережевих протоколів | TCP/IP, ICMP, TCP, UDP, HTTPS, DHCP, DNS, NTP |
| Робоча напруга | 5 В, 100-240 В |
| Розміщення | у приміщенні |
| Фокусна відстань (мін) | 3.16 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 3.16 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 660 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00