Укр
Рус

Код товару: AR_3025094
Bergner Ion plus
Каструля Bergner Ion plus - це каструля з високоякісного алюмінію. У комплекті з каструлею йде кришка. Особливістю даної каструлі є потовщене багатошарове дно, завдяки чому вміст у каструлі швидко нагрівається та довго зберігає тепло. Якщо Вам подобається ретельно продумувати до дрібних деталей домашню обстановку, при цьому стежачи за новими товарами, які роблять життя легшим, купуйте каструлю з кованого алюмінію Bergner Ion plus за найкращою ціною.
Особливості каструлі з кованого алюмінію Bergner Ion plus
Характеристики каструлі з кованого алюмінію Bergner Ion plus
Додаткова інформація:
| Серія | ION Plus |
| Форма | кругла |
| Об'єм | 3.5 л |
| Діаметр | 24 см |
| Тип внутрішнього покриття | ilag |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт, бакеліт з покриттям soft-touch |
| Кришка | скло |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Германия, Німеччина |
| Вага | 1.9 кг |
| Використання в посудомийній машині | ні |
| Висота борту | 11.8 см |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Особливості | отвір на кришці для виходу пара, міцне багатошарове дно, індикатор нагрівання, дві ручки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 370 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00