Укр
Рус

Код товару: AR_3025414
Ківш ARDESTO Gemini Liguria з нержавіючої сталі стане у пригоді для виконання простих завдань, на кшталт варіння яєць чи соусу до пасти. Об’єм ківша 1,3 л, тож він згодиться для невеликої родини. Дно завтовшки 3 мм є запорукою, що страва не пригорить і не пристане. Завдяки матеріалу виготовлення ківш є зручним, функціональним і довговічним. Посуд можна використовувати для приготування на газовій, електричній, склокерамічній, галогенній чи індукційній плиті. Зручності використання додає мірна шкала на стінках ківша та скляна кришка з отвором для пари. Виріб можна мити в посудомийній машині.
| Серія | Gemini Liguria |
| Форма | кругла |
| Об'єм | 1.3 л |
| Діаметр | 14 см |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Кришка | скло |
| Комплектація | один предмет |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 770 г |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Висота борту | 15 см |
| Колір внутрішнього покриття | нержавіюча сталь |
| Особливості | мірна шкала, отвір на кришці для виходу пара, отвором на ручці для підвішування, з отвором на ручці для підвішування |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Товщина дна | 3 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
563 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00