Укр
Рус

Код товару: AR_3014824
Серія GWN7700
До серії GWN7700 входять некеровані мережеві комутатори для швидкої та економічної організації високошвидкісного гігабітного з'єднання в домашніх офісах та на об'єктах малого та середнього бізнесу. Їх можна встановити на столи та стіни, вони не вимагають налаштування та підтримують автоматичне визначення MDI/MDIX, за винятком необхідності у з'єднувальних кабелях. Кожен порт підтримує автоузгодження, що дозволяє моделям серії GWN7700 визначати швидкість з'єднання будь-якого мережного пристрою (10/100/1000 Мбіт/с) та підлаштовуватися, забезпечуючи сумісність та оптимальну продуктивність. Моделі з PoE (Power-over-Ethernet) оснащені портами з підтримкою стандарту IEEE 802.3af/at та динамічним керуванням для живлення IP-телефонів, IP-камер, точок доступу Wi-Fi та інших кінцевих точок з PoE. Пристрої серії GWN7700 з автоматичним налаштуванням - це ідеальні некеровані мережеві комутатори для домашніх офісів і невеликих та середніх компаній.
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний, настінний |
| Кількість портів | 8 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість LAN портів | 8x10/100/1000TX |
| Країна виробник | Китай |
| Jumbo-фрейм | 9198 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Блок живлення | зовнішній |
| Буфер пакетів | 4 Мб |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3i, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af/at, 802.1p |
| Вага | 0.17 кг |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | 5 В |
| Кількість 1000TX портів | 8x10/100/1000TX |
| Комутаційна здатність | 16 Гбіт/с |
| Корпус | Пластиковий |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Підтримка транспортних протоколів | IGMP |
| Порти | 8 x 1000/Base-T |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Споживана потужність (максимальна) | 2.7 Вт |
| Температура зберігання | від -40º до 60º C |
| Ширина | 164 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 039 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00