Укр
Рус

Код товару: AR_3014864
MS105G: 5-портовий 10/100/1000 Мбіт/с настільний комутатор
Розширення мережі Ethernet
Розширте дротову мережу завдяки 5 портам Ethernet 10/100/1000 Мбіт/с! MS105G сумісний із 4K Ultra HD ТV, комп'ютерами, принтерами, IP-камерами, ігровими консолями та іншими пристроями. Комутатор чудово підійде для дому та невеликого офісу.
Компактний і сучасний дизайн
Поєднання червоного та чорного кольорів надає MS105G вигляду високотехнологічного ґаджета. А завдяки компактному розміру MS105G не займе багато місця, хай де б ви його встановили.
Простий у використанні
Забудьте про складне встановлення. Приєднайте комутатор до телевізора або комп'ютера через кабель Ethernet, щоб моментально додати до мережі новий пристрій. Для цього не потрібно виконувати жодних налаштувань.
Надійний і потужний
Завдяки підтримці напівдуплексного та повнодуплексного з'єднання й запам'ятовування MAC-адрес MS105G забезпечить 10 Гбіт/с стабільної комутаційної здатності. Кожен пристрій проходить тестування, щоб у майбутньому гарантувати надійне під'єднання.
Енергозбереження
Під час створення комутатора MS105G використовувалися енергоощадні технології. Ви зможете збільшити пропускну здатність мережі у разі менших енерговитрат. Пристрій автоматично вибирає режим живлення залежно від статусу з'єднання й довжини кабелю, даючи змогу ощадити електроенергію.
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 5 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Країна виробник | Китай |
| Jumbo-фрейм | 9000 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Блок живлення | зовнішній |
| Буфер пакетів | 0.512 Мб |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с), IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Кількість 1000TX портів | 5x10/100/1000TX |
| Комутаційна здатність | 10 Гбіт/с |
| Корпус | Пластиковий |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Середовище передачі даних | 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5, 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5, 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 |
| Ширина | 105 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
514 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00