Укр
Рус

Код товару: AR_3014858
некерований, настільний/настінний, Портів - 5, 5 x Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с), Комутаційна здатність - 10 Гбіт/с, МАС - 2000 адрес, Робота - від 0 до 40 °C, Зберігання - від -40 до 70 °C, Ш - 62.5 мм, Г - 88 мм, В - 18 мм
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Кількість портів | 5 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість LAN портів | 5x10/100/1000TX |
| Країна виробник | Китай |
| Cертифікація | CE, FCC |
| Jumbo-фрейм | 9216 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Блок живлення | зовнішній |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE 802.3х |
| Висота | 18 мм |
| Глибина | 88 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | DC 5В, 0.6А |
| Комутаційна здатність | 10 Гбіт/с |
| Корпус | Пластиковий |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Порти | 5 x Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) |
| Робоча температура | від 0 до 40 °C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Температура зберігання | від -40 до 70 °C |
| Ширина | 62.5 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
531 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00