Укр
Рус

Код товару: AR_3014788
Tenda TEF1105P розрахований на підключення одночасно 5 пристроїв, комп'ютерів, IP-камер і т.д. Завдяки 1 Гбіт / с пропускної здатності може передавати і обробляти швидко інформацію. Комутатор підтримує стандарти IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at. Робоча температура Tenda TEF1105P становить 40 °. Зберігати прилад можна в приміщенні з вологістю не більше 90% без конденсату. Компактний розмір допоможе помістити прилад в необхідному і зручному місці для використання. Корпус пристрою виконаний з високоякісного і міцного металу в сірому матовому кольорі. На передній панелі зелені світлові індикатори, порти 5 x Fast Ethernet (10/100 Мбіт / с) і роз'єм для живлення. Усередині Tenda TEF1105P оснащений вентилятором для охолодження, що дозволяє запобігти перегріву пристрою.
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 5 |
| Вимоги PoE | PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт, PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Країна виробник | Китай |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Блок живлення | зовнішній |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 26 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Кількість 100FX портів | 5 х 10/100 - RJ-45 |
| Комутаційна здатність | 1 Гбит/с |
| Корпус | Металевий |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Порти | Fast Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Середовище передачі даних | 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5, 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Ширина | 100 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 248 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00