Укр
Рус

Код товару: AR_3014802
TEF1109D - це 9-портовий комутатор Fast Ethernet, розроблений Tenda, пропонує 9 портів RJ45 10/100 Мбіт / сек. Оснащений великим буфером пакетів, він забезпечує плавну потокову передачу навіть при одночасній роботі 8 IP-камер HD.
Ви можете включити режим порту VLAN на комутаторі, щоб захистити локальну мережу від широкомовного шторму і запобігти втраті зображень моніторингу. Крім того, комутатор забезпечує захист від блискавки 6 кВ для порту висхідній зв'язку.
Таким чином, TEF1109D - ідеальний вибір для малих і середніх підприємств для IP-відеоспостереження і організації бездротової мережі
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 9 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Країна виробник | Китай |
| Cертифікація | CE, FCC, RoHS, CCC |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 67 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Кількість 100FX портів | 9 х 10/100 - RJ-45 |
| Комутаційна здатність | 1.8 Гбит/с |
| Корпус | Металевий |
| Порти | Fast Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Середовище передачі даних | 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5, 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 14.8 Mpps |
| Ширина | 140 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
797 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00