Укр
Рус

Код товару: AR_3014793
Просте розширення мережі з TP-Link LS105G
Некерований комутатор TP-Link забезпечує простий і надійний спосіб для розширення вашої дротової мережі — під'єднуйте відразу кілька пристроїв. А завдяки підтримці на портах функції автовизначення авто-MDI/MDIX ви можете забути про тип використовуваного кабелю.
Функції енергоощадження
Комутатор TP-Link використовує інноваційні енергоощадні технології. Енергоспоживання автоматично підлаштовується під статус під'єднання й довжину кабелю, даючи змогу знижувати енергоспоживання вашої мережі.
Міцний металевий корпус
Компоненти LS105G захищені міцним металевим корпусом, який забезпечує пристрою довгий термін експлуатації. Пройшовши безліч тестів на надійність, LS105G здатний підтримувати високий рівень продуктивності. Компактний розмір дає змогу розмістити пристрій на письмовому столі.
Широкий спектр застосування
LS105G повністю сумісний із будь-якими мережевими пристроями: комп'ютерами, принтерами, вебкамерами, IPTV тощо. Він має широкий спектр застосування: від гуртожитків, систем відеоспостереження, будинків до малого бізнесу.
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 5 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Країна виробник | Китай |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с), IEEE 802.1p (фільтрація IGMP) |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 98 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Кількість 1000TX портів | 5x10/100/1000TX |
| Комутаційна здатність | 10 Гбіт/с |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 7.4 Mpps |
| Ширина | 99 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
790 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00