Укр
Рус






Код товару: AR_3005376
Класичні, Minitower, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 4, Додатково - Back 1x8/9 см, Front 1x8/9 см, CPU - 140 мм, 173 x 365 x 368 мм, 4.1
| Клас корпусу | Класичні |
| Типорозмір | Minitower |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX, Micro - ATX |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Зовнішні роз'єми | Audio, 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0 |
| Країна виробник | Китай |
| Вага, кг | 4.1 |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 1 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | 1 |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | 2 |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x8/9 см, Front 1x8/9 см |
| Максимальна висота процесорного кулера | 140 мм |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Розмір, мм | 173 x 365 x 368 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 574 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00