Укр
Рус









Код товару: AR_3005405
Геймерські, Miditower, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 4, Вентилятори - 1 х 120 мм, Додатково - Top 2x12/14 см, Front 3x12 см, Bottom 2x12 см, GPU - до 330 мм, CPU - 165 мм, PSU - 180 мм, 212 х 420 x 360 мм, 5.15, чорний
| Клас корпусу | Геймерські |
| Типорозмір | Miditower |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX, Micro - ATX |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 1 х 120 мм |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x Audio, 1 x USB Type C |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | ні |
| Вага, кг | 5.15 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 330 мм |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 2x12/14 см, Front 3x12 см, Bottom 2x12 см |
| Максимальна висота процесорного кулера | 165 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 180 мм |
| Матеріал корпусу | пластик, метал 0,6 мм |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримка рідинного охолодження | Front 360/280/240 mm, Top 280/240 mm |
| Розмір, мм | 212 х 420 x 360 мм |
| Серія | Chieftec PRO Mini |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 239 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00