Укр
Рус








Код товару: AR_3005407
Геймерські, Miditower, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 6, Вентилятори - 6 х 120 мм, Додатково - Top 3x12 or 2х14 см, GPU - до 410 мм, CPU - 175 мм, PSU - 200 мм, кулери з підсвічуванням, на нижній панелі, на задній панелі, на бічній панелі, 295 x 390 х 430 мм, 7.3, чорний
| Клас корпусу | Геймерські |
| Типорозмір | Miditower |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX, Micro - ATX, ATX |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 6 х 120 мм |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 3.0, 1 x Audio, 1 x USB 3.2 type C |
| Особливості | вікно на бічній панелі, прозора передня панель, з підсвічуванням, з пиловим фільтром |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | ні |
| Вага, кг | 7.3 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 410 мм |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 6 |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 3x12 or 2х14 см |
| Максимальна висота процесорного кулера | 175 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 200 мм |
| Матеріал корпусу | сталь, скло |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням, на нижній панелі, на задній панелі, на бічній панелі |
| Підтримка рідинного охолодження | Top 360/280/240 mm, Side 240 mm, Bottom 360/280/240 mm |
| Пиловий фільтр | так |
| Розмір, мм | 295 x 390 х 430 мм |
| Серія | Chieftec Visio |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 594 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00