Укр
Рус








Код товару: AR_3005426
| Клас корпусу | Компактні |
| Типорозмір | Microtower |
| Спосіб установки | універсальний |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Наявність блоку живлення | з блоком живлення |
| Потужність блоку живлення | 200Вт |
| Зовнішні роз'єми | 1 x Audio, 1 x Microphone, 2 x USB 3.1 |
| Країна виробник | Китай |
| Вага, кг | 3.5 кг |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | 1 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Розмір, мм | 270 x 90 x 265 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 502 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00