Укр
Рус







Код товару: AR_3005424
Мультимедійні, Miditower, ITX, ATX, Micro - ATX, Слотів розширення - 7, Додатково - Back 1x12 см, Bottom 3x12, 2x14 см, Top 3x12 or 2х14 см, GPU - до 400 мм, CPU - 175 мм, PSU - 180 мм, 420 x 285 x 400 мм, чорний
| Клас корпусу | Мультимедійні |
| Типорозмір | Miditower |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX, ATX, ITX |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 2.0, Audio, 1 x USB 3.0, 1 x USB Type C |
| Особливості | прозора передня панель, прозора бічна панель |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | ні |
| Встановлення довгих відеокарт | до 400 мм |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см, Bottom 3x12, 2x14 см, Top 3x12 or 2х14 см |
| Максимальна висота процесорного кулера | 175 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 180 мм |
| Максимальний рівень шуму | 33 дБ |
| Матеріал корпусу | метал, пластик, скло |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримка рідинного охолодження | Bottom 360/240 mm, Top 360/240 mm |
| Пиловий фільтр | так |
| Розмір, мм | 420 x 285 x 400 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 990 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00