Укр
Рус












Код товару: AR_3005403
Мультимедійні, Miditower, ATX, Micro - ATX, Слотів розширення - 7, GPU - 390 мм, CPU - 165 мм, 458 x 215 x 486 мм, 3, чорний
| Клас корпусу | Мультимедійні |
| Типорозмір | Miditower |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX, ATX |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x Audio, 1 x Microphone, 1 x USB Type C, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0 |
| Особливості | отвори для укладання кабелів, Airflow-Mesh |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага, кг | 3 |
| Встановлення довгих відеокарт | 390 мм |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 165 мм |
| Максимальний рівень шуму | 34 дБ |
| Матеріал корпусу | сталь, пластик, скло |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримка рідинного охолодження | так |
| Пиловий фільтр | так |
| Розмір, мм | 458 x 215 x 486 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 330 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00