Укр
Рус



Код товару: AR_3005394
Корпус GAMEMAX ET-211 виготовлений у форм-факторі Miditower. Універсальний дизайн, чудове складання й додаткові можливості задовольнять більшість вимог користувачів. Корпус має всі необхідні роз'єми й інтерфейси, як-от USB, аудіороз'єм і роз'єм для мікрофона. Гарна циркуляція повітря забезпечується вентиляційними отворами бічної та задньої панелей.
Шасі виготовлено з SECC сталі завтовшки 0.4 мм і пофарбовано в чорний колір. Завдяки використанню високоміцної сталі корпус не гнеться й не гримить. Акуратна обробка країв не дасть поранитися у процесі встановлення комплектувань у корпус. Лицьову панель виготовлено з пластику чорного кольору, що дасть змогу уникнути неакуратних подряпин на корпусі.
Корпус постачається з уже встановленим блоком живлення на 450 Вт, обладнаним вимикачем живлення.
| Клас корпусу | Класичні |
| Типорозмір | Miditower |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX, Micro - ATX, ATX |
| Наявність блоку живлення | з блоком живлення |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Потужність блоку живлення | 450 Вт |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x Audio, 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0 |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | ні |
| Встановлення довгих відеокарт | до 320 мм |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | не має |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | 1 |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | 1 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x8/9 см, Side 1x8/9 см |
| Максимальна висота процесорного кулера | 156 мм |
| Максимальна довжина БЖ | н.д. |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 160 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00