Укр
Рус






Код товару: AR_3005392
GameMax MT521 створений у формфакторі MidiTower і вирізняється добре продуманим дизайном, завдяки якому неабияк полегшується встановлення системних компонентів і підтримується оптимальний температурний режим для їхнього ефективного функціонування. Корпус має досить простору для складання на його основі високопродуктивної системи.
Корпус має всі необхідні роз'єми й інтерфейси, як-от USB, аудіороз'єми для навушників і мікрофона. Гарна циркуляція повітря забезпечується вентиляційними отворами бічної й задньої панелей.
Корпус постачають без блока живлення.
| Клас корпусу | Геймерські |
| Типорозмір | Miditower |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX, ATX |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 2 x Audio |
| Особливості | вікно на бічній панелі |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | ні |
| Вага, кг | 3.5 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 330 мм |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | 3 |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | 1 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см |
| Максимальна висота процесорного кулера | 150 мм |
| Максимальна довжина БЖ | н.д. |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Розмір, мм | 180 x 412 x 370 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 274 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00