Укр
Рус








Код товару: AR_3005408
GameMax ST602-300 виготовлений у форм-факторі HTPC. Універсальний дизайн, чудове складання й додаткові можливості задовольнять більшість вимог користувачів. Корпус має всі необхідні роз'єми й інтерфейси, як-от USB, аудіороз'єм і роз'єм для мікрофона. Гарна циркуляція повітря забезпечується вентиляційними отворами бічної та задньої панелей.
Корпус поставляється з уже встановленим блоком живлення на 300 Вт, обладнаним вимикачем живлення.
| Клас корпусу | Компактні |
| Типорозмір | Microtower |
| Спосіб установки | універсальний |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Наявність блоку живлення | з блоком живлення |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Потужність блоку живлення | 300 Вт |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 1 х 80 мм |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 2 x Audio |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | 1 |
| Кардридер | так |
| Коннектори/роз'єми | 20+4 pin, 4 pin, 2 x SATA |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 1x8 см |
| Матеріал корпусу | метал 0,5 мм, пластик |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 316 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00