Укр
Рус









Код товару: AR_3005390
GameMax ST102-2U3зроблений у форм-факторі Minitower і вирізняється добре продуманим дизайном, завдяки якому неабияк полегшується встановлення системних компонентів і підтримується оптимальний температурний режим для їхнього ефективного функціонування. Корпус має досить простору для складання на його основі високопродуктивної системи.
Корпус чорного кольору й має всі потрібні роз'єми й інтерфейси, як-от USB, мікрофон і аудіороз'єм.
Корпус підтримує кріплення VESA.
| Клас корпусу | Компактні |
| Типорозмір | Minitower |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Наявність блоку живлення | з блоком живлення |
| Потужність блоку живлення | 200Вт |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 3.0, 2 x Audio |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага, кг | 1.9 кг |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 1 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | 1 |
| Матеріал корпусу | пластик, метал 0,5 мм |
| Розмір, мм | 235 x 217 x 80 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 585 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00