Укр
Рус








Код товару: AR_3005381
Minitower, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 4, GPU - 365 мм, CPU - 164 мм, 395 x 207 x 314 мм, 4.5, чорний
| Клас корпусу | Компактні |
| Типорозмір | Minitower |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX, Micro - ATX |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x Audio, 1 x Microphone, 2 x USB 3.2 |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага, кг | 4.5 |
| Встановлення довгих відеокарт | 365 мм |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 3 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 164 мм |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримка рідинного охолодження | так |
| Пиловий фільтр | так |
| Розмір, мм | 395 x 207 x 314 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 890 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00