Укр
Рус

Код товару: AR_3005380
Компактні, Minitower, Mini - ITX, Слотів розширення - 2, GPU - до 300 мм, CPU - 60 мм, 308 x 190 x 128 мм, 2.7, чорний
| Клас корпусу | Компактні |
| Типорозмір | Minitower |
| Спосіб установки | горизонтальний |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 3.0 |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага, кг | 2.7 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 300 мм |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 1 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 60 мм |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Розмір, мм | 308 x 190 x 128 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 261 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00