Укр
Рус












Код товару: AR_3005413
Корпус Prologix E110 Black – корпус для ПК у мінімалістичному виконанні. Передня панель виконана з металевої сітки, що покращує вентиляцію, хоча на передній панелі і так є вентилятори. Бічна панель – метал. Корпус оснащений сучасними роз'ємами 2xUSB 3.0. Дана модель корпусу відмінно підійде для самостійного та промислового складання.
| Клас корпусу | Класичні |
| Типорозмір | Minitower |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX, Micro - ATX |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 2 х 120 мм |
| Зовнішні роз'єми | 3 x USB 3.0, 2 x Audio |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | ні |
| Вага, кг | 2.43 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 280 мм |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 1 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 148 мм |
| Матеріал корпусу | метал 0,6 мм, пластик |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Розмір, мм | 190 х 353 х 300 мм |
| Серія | Prologix E110 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 323 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00