Укр
Рус









Код товару: AR_3005421
Корпус CS116розроблений для доукомплектування персональних комп'ютерів середньої потужності. Внутрішній простір моделі сегментируется на 4 слоти PCI, а також 2 зовнішніх відсіки і 4 внутрішніх. У тильній, фронтальної та бокової частинах конструкції передбачені місця для установки додаткових кулерів діаметром 8 і 12 см. Вивід гарячого повітря за межі системного блоку здійснюється через вентиляційні решітки, створені методом перфорирувания панелей. Стінки і внутрішні деталі корпуса виготовлені з високоякісної листової сталі товщиною 0.4 мм.
Модель комплектується блоком живлення потужністю 500 Вт, встановленим у верхньому сегменті блоку. Завдяки наявності портів USB 2.0 і 2 аудіовходів, робота з комп'ютером, зібраним на базі цього корпусу, буде досить комфортною для користувача. Конструкційні особливості коробки дозволяють використовувати в ній материнські плати ATX Mini і Micro. Допустима висота охолоджувальних пристроїв для процесорів, встановлених в CS116, становить 15 см. Корпус сумісний з високопродуктивними відеокартами довжиною до 33 см. Стійкість у вертикальній позиції на гладких поверхнях виробу забезпечують чотири циліндричних опорних елемента.
| Клас корпусу | Класичні |
| Типорозмір | Minitower |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX, Micro - ATX |
| Наявність блоку живлення | з блоком живлення |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0, 2 x Audio |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | ні |
| Базова модель VINGA | CS116 |
| Вага, кг | 2.4 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 330 мм |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | 1 |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | 1 |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кардридер | так |
| Коннектори/роз'єми | 20+4 pin, 4 pin, 2 x SATA |
| Місця для додаткових вентиляторів | Front 1x12 см, Back 1x8 см |
| Максимальна висота процесорного кулера | 150 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 140 мм |
| Матеріал корпусу | пластик, метал 0,4 мм |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримка рідинного охолодження | так |
| Розмір, мм | 185 x 352 x 372 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 004 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00