Укр
Рус

Код товару: AR_3016576
Кавоварка Russell Hobbs 24010-56
Технологія WhirlTech. Представлена кавоварка працює за технологією WhirlTech - сучасної напрацювання в сфері створення смачної кави. Вона дозволяє максимально зберегти аромат при обробці кавовій маси, домігшись неймовірно пахучого апетитного напою.
Скляний глек. Кавоварка Russell Hobbs 24010-56 забезпечена міцним скляним глечиком. Він розрахований на 1,25 л. Зручно кріпиться до відповідного місце конструкції, не зрушується в процесі роботи. Легко вилучається, коли в цьому виникає потреба. Естетично привабливий і доречно виглядає на столі для подачі кави гостям. Зручна ручка дозволяє без проблем переміщати глечик, не боячись обпектися або впустити.
Комплектація мірної ложкою. У комплекті до основного пристрою кавоварки поставляється мірна ложка, розрахована на 1 порцію. А взагалі за одне заварювання ви можете приготувати 10-15 порцій кави (в залежності від обсягу чашок).
Функція "пауза". Тепер вам не потрібно переживати, що технологія приготування кави буде порушена. Досить скористатися функцією паузи і всі процеси пройдуть так, як треба. Навіть якщо ви змушені перервати приготування, якість напою від цього не постраждає.
Підтримка температури. Ви маєте можливість зробити глечик кави і підтримувати напій в необхідному температурному режимі. Це актуально, коли є необхідність постійно оновлювати вміст чашок, додаючи кави.
Індикація робочого процесу. Кавоварка Russell Hobbs 24010-56 має лампочку-індикатор, яка дає зрозуміти, чи працює в даний момент пристрій. Візуально контролюючи це ви не ризикуєте випадково обпектися об сталевий корпус або скляний глек.
| Сфера використання | для дому (побутові) |
| Тип управління | механічне |
| Тип кави для використання | мелений |
| Резервуар для води | 1,25 л |
| Потужність | 1100 Вт |
| Функції | антикрапельна система |
| Спосіб розміщення | стоять окремо |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.3 кг |
| Габарити | 35.2 х 23.7 х 21.2 см |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | пластик, скло |
| Особливості | індикатор рівня води, зйомний багаторазовий фільтр |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 240 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00