Укр
Рус










Код товару: AR_3006214
для телевізора, Тип - похилий, кількість ступенів свободи - 1, мінімальна підтримувана діагональ - 47", максимальна підтримувана діагональ - 90", VESA - 200 x 200, 200 x 300, 300 x 200, 200 x 400, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 400 x 600, 400 x 800, 400 x 900, 500 x 400, 600 x 200, 600 x 300, 600 x 400, 600 x 500, 600 x 590, 600 x 600, 700 x 400, 700 x 450, 800 x 500, 800 x 600, 300 x 400, 300 x 500, 400 x 100, 400 x 500, 500 x 200, 500 x 300, 500 x 500, 500 x 600, 700 x 500, 700 x 200, 700 x 300, 700 x 600, Максимальне навантаження - 80 кг, Нахил - 15° ~ -15°, відстань до стіни - 75 мм, з бульбашковим рівнем, вага - 5.24 кг, чорний
| Призначення | для телевізора |
| Тип | похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Підтримувана діагональ | 68", 56", 69", 80", 81", 58", 74", 59", 73", 60", 72", 61", 83", 63", 71", 64", 87", 64.5", 65", 70", 74.5", 75", 77", 78", 79", 85", 88", 90", 86", 81.5", 82", 84", 47", 53", 47.6", 48", 89", 48.4", 76, 54", 49", 62", 50", 76", 51", 57", 52", 66", 54.6", 67", 55" |
| VESA | 300 x 400, 400 x 100, 500 x 200, 500 x 300, 500 x 500, 400 x 900, 700 x 500, 700 x 200, 700 x 300, 300 x 500, 400 x 500, 200 x 200, 500 x 600, 200 x 300, 700 x 600, 300 x 200, 200 x 400, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 600, 400 x 800, 400 x 400, 500 x 400, 600 x 200, 600 x 300, 600 x 400, 600 x 500, 600 x 590, 600 x 600, 700 x 400, 700 x 450, 800 x 500, 800 x 600 |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Відстань до стіни | 75 мм |
| Вага | 5.24 кг |
| Колір | чорний |
| Кут нахилу | 15° ~ -15° |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 47" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 90" |
| Матеріал | метал |
| Особливості | з бульбашковим рівнем |
| Розміри | 874 х 250 х 50 мм |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 253 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00