Укр
Рус











Код товару: AR_3005757
Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - FDB (гідродинамічний), 1700RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, 4-pin, Підсвітка - різнокольорова, рівень шуму - 38.6 дБ
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипника | FDB (гідродинамічний) |
| Максимальна швидкість обертання | 1700RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin, 3-pin |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Рівень шуму | 38.6 дБ |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 800RPM |
| Повітряний потік | 53.2 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 30 мм |
| Споживаний струм | 0.35 А |
| Тиск | 2.1 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
329 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00