Укр
Рус





Код товару: AR_3005720
Швейцарська компанія Arctic спеціалізується на виробництві систем охолодження для ПК, блоків живлення та корпусів. В її асортименті представлені процесорні кулери, кулери для відеокарт та вентилятори для корпусів ПК. Вона випускає також радіатори для модулів пам'яті та вентилятори для охолодження модулів пам'яті.
Компанія здобула світову популярність, тому що встигла зарекомендувати себе як виробник різних систем охолодження для процесорів і відеоплат. Вона також виробляє вентилятори, які мають низький коефіцієнт шуму. Вся продукція компанії найвищої якості.
Висока якість була і залишається головною перевагою компанії. Досить сказати, що все, що робить компанія Arctic, проходить перевірку з використанням новітньої техніки. Отже, перед відвантаженням покупцям встановлюється, чи є якісь несправності?
В даний час компанія пропонує великий вибір комплектуючих, призначених для комп'ютерів великих брендів, а також периферійної техніки та портативних акустичних систем. За рахунок широкої дистриб'юторської мережі фірма постійно приваблює нових споживачів, які є в різних країнах планети. Головною перевагою компанії, як і раніше, залишається висока якість.
Швейцарську компанію Arctic заснували у 2001 році. І зараз штаб-квартира компанії знаходиться у Швейцарії. Офіси Arctic Cooling розташовані у США та Гонконгу. Виробничі потужності зосереджені країнах Азії.
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Максимальна швидкість обертання | 1700RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Підсвітка | немає |
| Рівень шуму | 22.4 дБ |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 194 г |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 200RPM |
| Повітряний потік | 72.8 CFM |
| Розмір | 140 х 140 х 27 мм |
| Споживана потужність | 3.9 Вт |
| Споживаний струм | 0.12 А |
| Тиск | 2.4 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
598 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00