Укр
Рус

Код товару: AR_3005624
Вся потужність, споживана комп'ютерним 'залізом', виділяється в тепло. Штатного вентилятора в блоці живлення для його відведення може бути недостатньо. Тому для ефективного тепловідводу, корпуси обладнують додатковими вентиляторами. CHIEFTEC Thermal Killer (AF-0625S) - це вентилятор для видалення теплого повітря з корпусу з комфортним рівнем шуму і низьким енергоспоживанням. Кулер відповідає стандарту RoHS (англ. Restriction of Hazardous Substances), виготовлено тільки з екологічно-чистих матеріалів.
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 60 мм |
| Тип підшипника | втулка (підшипник ковзання) |
| Максимальна швидкість обертання | 2200RPM |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
| Підсвітка | немає |
| Рівень шуму | 23 дБ |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 71 г |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 11-13 CFM |
| Розмір | 60 х 60 х 25 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 г |
| Споживана потужність | 1.44 Вт |
| Споживаний струм | 0.12 А |
| Тиск | 1.5 мм H2O |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
286 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00