Укр
Рус





Код товару: AR_3005682
Легко візьміть під контроль керування та регулювання швидкості на власний розсуд. Chieftec ZF-1425PWM оснащений ШИМ-регулюванням швидкості обертання вентилятора, що забезпечує плавну інтеграцію із сумісними 4-контактними контролерами, які є на багатьох материнських платах. Крім того, 140 мм вентилятор оптимізує повітряний потік, зводячи до мінімуму рівень шуму. Оновіть свою систему за допомогою ZF-1425PWM від Chieftec.
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Тип підшипника | гідравлічний |
| Максимальна швидкість обертання | 1200RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Підсвітка | немає |
| Рівень шуму | 20.1 дБ |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 140 г |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 56.4 CFM |
| Розмір | 140 х 140 х 25 мм |
| Споживаний струм | 0.28 А |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
395 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00