Укр
Рус










Код товару: AR_3005698
Gamemax розробив тихі та стильні кулери для корпусів ПК. Призначені для охолодження внутрішніх деталей системного блоку та підтримання їх продуктивності. Самі лопаті пофарбовані в чорний колір.
За одну хвилину виріб виконує до 1100 обертів. Підключається пристрій за допомогою конектора 3pin і Molex. Під час роботи, кулер вібрує, тому виробник оснастив його антивібраційними тримачами.
Виготовлений кулер зі зносостійкого пластику. Рамка виконана у класичному чорному кольорі.
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Максимальна швидкість обертання | 1100RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin, 3-pin |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Рівень шуму | 28.8 дБ |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 56.5 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 г |
| Споживаний струм | 0.16 А |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
393 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00