Укр
Рус









Код товару: AR_3005747
GameMax FN12A-N2-R — високоефективний вентилятор розміром 120 мм, який завдяки сучасним технологіям і продуманому дизайну забезпечує оптимальну циркуляцію повітря, зберігаючи при цьому низький рівень шуму.
Завдяки 9-лопатевій конструкції вентилятор оптимізує потік повітря, а підтримка PWM-контролю дає змогу автоматично регулювати швидкість обертання в діапазоні 800-2000 об/хв залежно від температури системи, що забезпечує баланс між продуктивністю та енергоефективністю. Однією з ключових особливостей вентилятора є його гідравлічні підшипники, які гарантують тиху роботу навіть під час інтенсивних навантажень. Рівень шуму не перевищує 33,7 дБ, що дозволяє насолоджуватися комфортною тишею під час роботи чи гри.
Вентилятор доступний у чорному кольорі з реверсивними лопатями, що додає гнучкості під час монтажу та дозволяє адаптувати його до різних конфігурацій корпусу. GameMax FN12A-N2-R підтримує синхронізацію ARGB-підсвічування з материнськими платами ASUS, MSI та іншими через 5V 3-контактний роз’єм. Це дозволяє створювати динамічні світлові ефекти, які ідеально доповнять зовнішній вигляд вашого ПК.
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Максимальна швидкість обертання | 2000RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin, 3-pin |
| Підсвітка | ARGB |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 800RPM |
| Повітряний потік | 53.87 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Тиск | 1.98 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
377 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00