Укр
Рус




Код товару: AR_3005694
70-міліметровий тихий корпусний вентилятор.
Особливості:
Створені спеціально для любителів тиші, корпусні вентилятори GELID забезпечують більший потік повітря, що ніяк не позначається на рівні шуму. Лопаті спеціального дизайну і довговічний гідродинамічний підшипник гарантують ультранизьким рівень шуму. Щоб наблизити рівень звуку до нульового, можна замінити стандартні кріплення спеціальними антивібраційними гвинтами, зробленими з високоякісної, довговічною, термостійкої гуми, а також для запобігання передачі вібрації від двигуна вентилятора на корпус комп'ютера.
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 70 мм |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Максимальна швидкість обертання | 2200RPM |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
| Підсвітка | немає |
| Рівень шуму | 21.8 дБ |
| Колір | білий, чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 50 г |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 33.66 CFM |
| Розмір | 70 х 70 х 15 мм |
| Споживаний струм | 0.15 А |
| Тиск | 2.6 мм H2O |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
435 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00