Укр
Рус






Код товару: AR_3005731
Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 80 мм, тип підшипника - гідродинамічний підшипник, 3000RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, Підсвітка - немає, рівень шуму - 27.8 дБ
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 80 мм |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Максимальна швидкість обертання | 3000RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Підсвітка | немає |
| Рівень шуму | 27.8 дБ |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 30 г |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 800RPM |
| Повітряний потік | 25.4 CFM |
| Розмір | 80 х 80 х 10 мм |
| Споживана потужність | 1.68 Вт |
| Споживаний струм | 0.14 А |
| Тиск | 2.1 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
273 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00