Укр
Рус

Код товару: AR_3005686
Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - гідравлічний, 2200RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, Підсвітка - немає, рівень шуму - 32.3 дБ
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипника | гідравлічний |
| Максимальна швидкість обертання | 2200RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Підсвітка | немає |
| Рівень шуму | 32.3 дБ |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 110 г |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 500RPM |
| Повітряний потік | 67.58 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 15 мм |
| Споживана потужність | 3.36 Вт |
| Споживаний струм | 0.28 А |
| Тиск | 1.54 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
376 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00