Укр
Рус












Код товару: AR_3005690
Jonsbo SL-120WR — кулер для корпусу, покликаний видувати гаряче повітря, тим самим охолоджуючи внутрішні компоненти ПК. За одну хвилину виріб виконує до 1500 обертів. Підключається пристрій за допомогою конектора конекторів 3pin та 4pin. Вентилятор оснащений RGB-підсвіткою.
Виготовлений кулер зі зносостійкого пластику. Рамка виконана в білому кольорі. Даний виріб підійде для корпусу з прозорою структурою та ігрових систем.
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Максимальна швидкість обертання | 1500RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin, 3-pin |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 600RPM |
| Повітряний потік | 59.48 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 40000 г |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
523 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00