Укр
Рус


Код товару: AR_3005773
Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - FDB Bearing (гідродинамічний), 1300RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, Підсвітка - ARGB, рівень шуму - 26.9 дБ
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Максимальна швидкість обертання | 1300RPM |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
| Підсвітка | ARGB |
| Рівень шуму | 26.9 дБ |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 170 г |
| Додатково | антивібраційні кріплення, підтримка PWM, компактний корпус, довговічний підшипник |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 1300RPM |
| Повітряний потік | 51 CFM |
| Розмір | 120 x 120 x 27 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 100000 г |
| Споживана потужність | 1.8 Вт |
| Споживаний струм | 0.35 А |
| Тиск | 1 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
540 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00