Укр
Рус





Код товару: AR_3005763
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипника | SSO Bearing |
| Максимальна швидкість обертання | 1200RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Рівень шуму | 18.1 дБ |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 59.21 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 150000 год |
| Споживана потужність | 0.9 Вт |
| Споживаний струм | 0.075 А |
| Тиск | 1.31 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 6 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
880 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00