Укр
Рус






Код товару: AR_3005641
Вентилятори F Series RGB Core забезпечують яскраве освітлення за допомогою восьми RGB-світлодіодів, що індивідуально адресуються, і чудове охолодження з високим статичним тиском. Вісім індивідуально адресованих світлодіодів, встановлених на маточині вентилятора, чудово розсіюються через напівпрозорі лопаті, створюючи відмінний світловий ефект.
Вишукана конструкція маточини та лопатей забезпечує підвищений статичний тиск, проштовхуючи повітря через радіатор та забезпечуючи при цьому відмінний повітряний потік. Це забезпечує чудове тепловідведення у поєднанні з рідинним охолоджувачем або радіатором, а також при використанні як приплив або витяжка. Персональні комбінації освітлення за допомогою NZXT CAM.
Синхронізація з усіма сумісними освітлювальними аксесуарами NZXT. Вентилятор із PWM-керуванням дозволяє регулювати швидкість обертання, забезпечуючи найкраще охолодження без зниження рівня шуму. Підшипники Fluid Dynamic Bearings забезпечують високу стабільність обертання, знижують шум від підшипників та збільшують термін служби вентилятора до 60 000 годин. Антивібраційні гумові куточки гасять вібраційний шум будь-якої швидкості.
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Максимальна швидкість обертання | 1800RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Рівень шуму | 33.9 дБ |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 187 г |
| Номінальна швидкість обертання | 500RPM |
| Повітряний потік | 78.86 CFM |
| Розмір | 120 x 120 x 26 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 60000 г |
| Тиск | 2.57 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 171 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00