Укр
Рус





Код товару: AR_3005724
Надійний та продуктивний формат вентилятора Zezzio серії ZF-P120 2 Pin. Нічого зайвого, тільки надійність, тиша та продуктивність у чорному кольорі. Унікальна конструкція відведення тепла Крильчатка вентилятора має сім широких лопатей з аеродинамічною проекцією спрямованих під гострим кутом для швидкого розрізання повітря, які навіть при стандартній швидкості обертання 1200 об/хв., створюють відчутний потік повітря 44 кубічних футів за хвилину (CFM). Створюючи ефективний потік повітря, вентилятор ефективно охолоджує блок живлення.
Гідродинамічний підшипник
Вентилятори серії ZF-P120 2 Pin використовує технологію високопродуктивного гідродинамічного підшипника, який містять багато мастила і має можливість циркулювати його по поверхні тертя. Використання такої технології ефективно знижує знос підшипника та зменшує шум роботи вентилятора. Термін служби підшипника може досягати більше 40 000 годин, а рівень шуму – нижче 18 дБа за максимальних обертів. Вентилятор Zezzio ZF-P120 2 Pin має роз’єм під’єднання 2Пін і може використовуватися для охолодження стандартних комп’ютерних блоків живлення.
Увага! Для захисту від заміни кулера, деякі виробники блоків живлення змінюють полярність клем підключення живлення самого вентилятора на платі блоку (міняють місцями «плюс» і «мінус»). Якщо при першому підключенні крильчатка вентилятора ZF-P120 2 Pin не буде обертатися, необхідно поміняти місцями контакти в роз’ємі самого вентилятора.
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Максимальна швидкість обертання | 1200RPM |
| Тип роз'єму підключення | 2-pin |
| Підсвітка | немає |
| Рівень шуму | 18 дБ |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 116 г |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 42.6 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 40000 г |
| Споживаний струм | 0.15 А |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
281 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00