Укр
Рус








Код товару: AR_3005458
Dark Rock Pro 5 забезпечує максимальну продуктивність охолодження та практично безшумну роботу. Ідеальний вибір для розігнаних систем та вимогливих робочих станцій.
| Сокет | 1200, 1700, 1151, AM5, AM4, 1155, 1150, 1151, AM4, 1200, 1700, AM5, 1156, 1851 |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Діаметр вентиляторів | 135 мм, 110 мм |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Підсвічування | немає |
| Максимальний TDP | 270 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 168 |
| Вага | 1290 г |
| Додатково | 7 теплових труб |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Колір | чорний |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Рівень шуму | 23.8 dB |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 168 х 145 х 136 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм, 135 х 135 х 25 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 300000 год |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 154 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00