Укр
Рус



Код товару: AR_3005744
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 147 г |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Для процесорів | INTEL |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 2200 об/хв |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвічування | немає |
| Повітряний потік | 38.62 CFM |
| Рівень шуму | 26.8 dB |
| Роз'єми живлення | 3-pin |
| Розмір (загальний) | 94.5 x 94.5 x 56 мм |
| Розміри вентиляторів | 92 х 92 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 94.5 x 94.5 x 56 мм |
| Сокет | 1155, 1150, 1156, 1200, 1151 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
320 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00